Чи можливо схуднути за місяць на 10 кілограм?

Чи можливо схуднути за місяць на 10 кілограм?

Схуднення - це довгий і складний процес. Згадайте як довго ви набирали ці ненависні 10 зайвих кілограм, рік або два? Щоб позбавитися від них буде недостатньо одного місяця. Зайві кілограми довгий час відкладалися у вашому організмі у вигляді жиру, тому позбавитися від нього легко і не докладаючи зусиль - неможливо. Будь-яка мета або дія повинно супроводжуватися певним планом роботи, вивченням потрібного матеріалу пов'язаного з темою, що цікавить вас, схуднення не є виключенням. Щоб схуднути правильно, без шкоди здоров'ю і ефективно слід поставити перед собою певну, реально досяжну мету. Не ставте собі мету - схуднути за місяць на 15 кілограм - це неможливо. Стаття буде корисна тим, кого цікавить тема схуднення, а конкретно як схуднути легко, не докладаючи багато зусиль і за короткий строк.

На скільки кілограм можна схуднути за місяць?

 Як було сказано вище, схуднути на 10 кілограм за місяць, без шкоди здоров'ю - неможливо. Ви можете сісти на строгу дієту, виснажувати себе тренуваннями, дотримуватися певного режиму - тоді побачити цифру на вагах в мінус 10 кг реальні. Але який в цьому сенс, якщо ви зовсім уб'єте свій організм і здоров'я? По-перше ефект від дієти є тимчасовим результатом. В процесі швидкого схуднення за рахунок дієт, організм позбавляється не від жиру, нестача корисних речовин, вітамінів - руйнує м'язові волокна і ви худнете за рахунок м'язів, води і різних корисних речовин. Втрачені об'єми повернуться до вас удвічі, після повернення до звичайного способу життя і на додаток приведе велика кількість проблем із здоров'ям, волоссям, нігтями і шкірою. Дуже важливо худнути правильно і без шкоди організму. Не створюючи стрес своєму тілу, оптимально втрачати в тиждень до 1-1,5 кг, все залежить від первинних параметрів. Якщо ви тільки перейшли на правильно живлення і почали свій шлях схуднення, то за перший тиждень можете втратити до 4 кг. Це відбувається через те, що спочатку організм позбавляється від зайвої рідини, шлаків і різних шкідливих речовин. Тільки через декілька тижнів організм починає худнути за рахунок жиру. Фізична активність також дуже важлива в процесі схуднення. Кращим способом боротьби від зайвих кілограм вважається кардиотренировка. За 60 хвилин аеробного навантаження втрачається близько 80-90 грам жиру і з потом виходить зайва рідина. Силові тренування також необхідно для схуднення, після годинної силової ще певний час спалюються зайві калорії.

Як відбувається процес спалювання жиру?

Жир знаходиться в жирових клітинах. Кількість цих клітин в ході життя може збільшуватися або зменшуватися. Щоб почати позбавлятися саме від жиру треба насамперед створити дефіцит калорій, кажучи простими словами слід витрачати більше енергії, ніж ви вживаєте. Процес спалювання жиру відбувається в м'язових волокнах, а саме в мітохондріях. Жир з жирових клітин в м'язи транспортується через кров. Щоб процес спалювання жиру почався, організму потрібна: вода, кисень, різні ферменти. Тому щоб схуднення проходило правильно і без шкоди організму необхідно поєднувати фізичну активність і збалансоване харчування, тоді наше тіло отримуватиме потрібну кількість кисню і різних корисних ферментів. Існує дві основні речовини, глікоген і жир, від яких ми отримуємо енергію. Глікоген має простішу структура і його спалити легше, тому спочатку організм позбавляється від глікогену і тільки потім від жиру, слід тренуватися мінімум 40-60 хвилин, бо перші 20 хвилин організм спалює глікоген, а тільки потім жирові відкладення.

Як схуднути за короткий проміжок часу і не докладаючи зусиль?

Досягти певної мети, не докладаючи зусиль - неможливо, оскільки і з схудненням. Як ви вже знаєте, процес спалювання жиру - довгий і складний. Але є декілька порад, які допоможуть прискорити цей процес і скинути зайві кілограми :

  • - Пити багато води Вживання достатньої кількості води - прискорює метаболізм, процес спалювання жиру відбувається швидше. На 1 кг маси тіла слід випивати близько 30-40 мл води, дотримуючись цього правила не лише процес схуднення прискориться, але і тіло завжди буде в тонусі.
  • - Уменшить порції

Для швидкого схуднення важливо створювати дефіцит калорій, недостатньо дотримуватися збалансованого харчування, слід зменшувати свої порції, але при цьому не варто голодувати. Відчуття голоду створює додатковий стрес організму і процес схуднення починає гальмувати, тому треба їсти маленькими порціями, але не голодувати. Для цього варто щодня помалу зменшувати свою порцію, кладучи кожного разу на одну ложку менше, ви непомітно для себе, зменшите свої порції і почнете худнути швидше.

Окрім тренувань в залі, слід збільшити свою активність в течії дня. Як це зробити? Якщо ваша робота або учбовий заклад знаходиться не занадто далеко намагайтеся уранці вставати по раніше і прогулюватися пішки, якщо це займатиме надто багато часу, намагайтеся виходити з автобуса на пару зупинок раніше і швидким кроком доходити до потрібного місця. Також слід повністю відмовитися від ліфта, підніматися по сходах дуже корисно і плюс до всього додаткове фізичне навантаження. Увечері, перед сном, можна близько години погуляти або пройтися в магазин. Прогулянки перед сном не лише корисні для спалювання жиру, але і дозволять краще висипатися. Будь-яка, навіть незначна, активність корисна для організму і схуднення, намагайтеся більше гуляти і ходити пішки.

 

Висновки.

 Запам'ятаєте - схуднути швидко і легко - неможливо. Для досягнення своєї мети треба докладати багато зусиль. Як ви вже знаєте, схуднути на 10 кг за місяць у вас не вийде. Оптимальна кількість втрачених кілограм в тиждень до 1-1,5 кг Втрата більшої кількості кілограм в тиждень може привести до проблем із здоров'ям. Якщо ви наслідуватимете усі правила, перелічені вище, вам удасться прискорити процес спалювання жиру і досягти усіх поставлених цілей. Сподіваюся ця трапитися була для вас корисною.


Рекомендуемые товары

Похожие новости